Hakkımızda

zirkonyum

Modern tanı ve tedavi yöntemlerinin toplumda uygulanabilir olması ancak hekimin hastasını doğru bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile mümkündür. İmplantların bile ilk zmanlarda konuyu bilmeyen kişilerce yanlış tanıtılması ve uygulanması nedeni ile hem mesleğimiz hemde tedavi ihtiyacı olan hastalarımız zaman ve sağlıklarını kaybettiler.

Yeni tedaviler hakkında kulaktan kulağa yanlış bilgi ve söylemlerin oluşmasını engellemek, doğru bilgileri topluna ulaştırmak amacı ile estetik diş kaplamaları hakkında genel bilgiler veren bu dökümanı hazırlama ihtiyacı duydum.

Bütün yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Anlaşılabilir olması amacı ile akademik dil kullanılmamıştır. Ayrıntılı bilgi almak için hekiminiz ile detaylı görüşme yapmanızı tavsiye ederim. Sizin için en uygun tedavi ancak muayeneniz ve belkide radyografik incelemeleriniz sonrasında, sizi muayene eden hekim tarafından verilebilir. Soru ve istekleriniz için bana ulaşabilirsiniz.

Diş Beyazlatma hakkında bilgi almak için www.dislerinibeyazlat.com adresini inceleyebilirsiniz.

Diş Hekimi

Sertaç Kızılkaya

Adres:Cennet Mahallesi E 5 Yanyol No:108 Cennet Metrobüs durağı yanı. Küçükçekmece/ İstanbul

Tel & Fax: (0212) 661 69 79

Gsm: (0549) 347 4 347

E-mail: estetik.dentist@gmail.com

 

İletişime Geçin

Site içeriğindeki bilgiler diş sağlığı hakkında fikir sahibi olmanız içindir. Kesinlikle hekimin hastasını tıbbî amaçla muayene etmesi ve ya tanı koyması yerine geçmez!. Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz